Wedding Decor Loren


Ми зробимо Ваше свято особливим

Студія весільного декору та флористики

Ми - команда молодих, енергійних та закоханих у свою роботу людей, звісно не без відчуття прекрасного і хорошого смаку. Кожна пара індивідуальна, усі уявляють своє весілля по - різному, смак у кожного також різний, тому основне наше завдання полягає в порозумінні з клієнтом, умінні побачити, що потрібно саме для Вас, зрозуміти Вашу пару і проникнутись Вашими почуттями.

Наша робота складається з декількох етапів:

Перший етап – зустріч з молодятами

бесіда про те, як вони уявляють своє весілля, заповнення короткої анкети, приблизний розрахунок вартості декору та флористики. Ми працюмо із різним бюджетом і зможемо підібрати ідеальний варіант декору для Вашої пари.

Другий етап – підготовка до вашого весілля

закупка матеріалів, підготовка макета (якщо це індивідуальне замовлення). Паралельно ми зустрічаємось для узгодження усіх деталей або робимо це в режимі онлайн.

Третій етап проходить в день Х

Ми приїжджаємо на місце проведення весілля і перевтілюємо зал. Нас не потрібно привозити і відвозити, для цього в нас є транспорт, а у Вас немає часу про таке хвилюватися, адже це Ваш день.

Четвертий етап – демонтаж

проходить після Вашого весілля. Демонтаж також виключно наша робота, без допомоги молодят.


Чому саме Ми?...

  • Ми команда молодих, креативних декораторів та флористів з досвідом роботи.

  • Ми завжди допоможемо в реалізації Ваших мрій, втілимо всі Ваші побажання.

  • Ми слідкуємо за весільними тенденціями і йдемо в ногу з івент - індустрією.

  • Ми готові йти на зустріч і завжди можемо підлаштуватись під Ваш бюджет та запропонувати декор, який не вдарить по кишені.

  • Вам не потрібно хвилюватися про те, як ми потрапимо до місця проведення весілля, транспорт - це наші турботи.


Якщо Вам сподобались наші роботи, отже ми близькі по духу і обов'язково зрозуміємо Вас. Допоможемо втілити Ваші фантазії та побажання. Зробимо найважливіший для Вас день особливим. Щоб домовитись про зустріч зателефонуйте нам.

arrow

Контент захищено авторським правом