Wedding Decor Loren


Ми втілимо в життя усі побажання

Ми пропонуємо:

wedding

Флористика

Флористика — Це важлива складова весільного декору. Нею не слід нехтувати. зону молодих, Ми допоможемо підібрати квіти відповідно до сезону, кольорової гами та Ваших вподобань.

wedding

Зона молодих

Варіантів оформлення існує безліч, розпочинаючи матеріалами які використовуються закінчуючи текстурою та кольоровою гамою. Все це Ви можете обрати при зустрічі.

wedding

Фотозона

Фотозона - місце, що залишиться на світлинах усіх гостей, потрібно подбати про розташування фотозони та світлові ефекти, щоб фото вийшли ідеальні.

wedding

Виїзна реєстрація

Виїзна реєстрація - це без сумніву найромантичніша частина Вашого свята. Арка на фоні мальовничого краєвиду, обов'язково доповнить церемонію одруження і запам'ятається Вам на все життя.

wedding

Весільна поліграфія

Погодьтесь, перше враження про свято з'являється уже після отримання запрошення, розглянувши яке, Ви чітко зрозумієте концепцію весілля, стиль та кольорову гаму.

wedding

Оформлення під ключ

Якщо Ви готові довірити своє свято професіоналам то ця послуга саме для Вас! Ми допоможемо розробити концепцію свята, підберемо декор та флористику, з урахуванням Ваших побажань.


arrow

Контент захищено авторським правом