Wedding Decor Loren


Ми втілимо в життя усі побажання

Ми пропонуємо:

Флористика

До весільної флористики належать: букети та бутоньєрки; квіткові композиції на столи гостей; квіти на зону молодих, арку та фотозону; композиції на кортеж. Ми допоможемо підібрати квіти відповідно до сезону, кольорової гами та Ваших вподобань.

Зона молодих

Варіантів оформлення існує безліч, розпочинаючи матеріалами які використовуються (а це можуть бути тканини, деревяні стійки чи металеві конструкції, пластик), закінчуючи текстурою та кольоровою гамою. Все це Ви можете обрати при зустрічі.

Фотозона

Фотозона - місце, що залишиться на світлинах усіх гостей, потрібно подбати про розташування фотозони та світлові ефекти, щоб фото вийшли ідеальні і нічого зайвого не потрапило в кадр.

Виїзна реєстрація

Виїзна реєстрація - це без сумніву найромантичніша частина Вашого свята. Арка на фоні мальовничого краєвиду, в поєднанні з колонами та доріжкою, обов'язково доповнить церемонію одруження і запам'ятається Вам на все життя.

Весільна поліграфія

Погодьтесь, перше враження про свято з'являється уже після отримання запрошення, розглянувши яке, Ви чітко зрозумієте концепцію весілля, стиль та кольорову гаму. Ми допоможемо створити неперевершені запрошення, які слугуватимуть досконалими візитівками Вашого весілля.

Оформлення під ключ

Якщо Ви готові довірити своє свято професіоналам то ця послуга саме для Вас! Ми допоможемо розробити концепцію свята, підберемо декор та флористику, з урахуванням Ваших побажань