heart

Loading...

Loren

Ми зробимо Ваше свято особливим

wedding wedding wedding wedding wedding

Студія весільного декору та флористики

Ми - команда молодих, енергійних та закоханих у свою роботу людей, звісно не без відчуття прекрасного і хорошого смаку. Кожна пара індивідуальна, усі уявляють своє весілля по - різному, смак у кожного також різний, тому основне наше завдання полягає в порозумінні з клієнтом, умінні побачити, що потрібно саме для Вас, зрозуміти Вашу пару і проникнутись Вашими почуттями.

Наша робота складається з декількох етапів:

Перший етап — зустріч з молодятами

бесіда про те, як вони уявляють своє весілля, заповнення короткої анкети, приблизний розрахунок вартості декору та флористики. Ми працюмо із різним бюджетом і зможемо підібрати ідеальний варіант декору для Вашої пари.

Другий етап — підготовка до вашого весілля

закупка матеріалів, підготовка макета (якщо це індивідуальне замовлення). Паралельно ми зустрічаємось для узгодження усіх деталей або робимо це в режимі онлайн.

Третій етап проходить в день Х

Ми приїжджаємо на місце проведення весілля і перевтілюємо зал. Нас не потрібно привозити і відвозити, для цього в нас є транспорт, а у Вас немає часу про таке хвилюватися, адже це Ваш день.

Четвертий етап — демонтаж

проходить після Вашого весілля. Демонтаж також виключно наша робота, без допомоги молодят.


wedding wedding wedding wedding wedding wedding wedding

Чому саме Ми?...

  • Ми працюємо в сфері декору вже 6 років, а отже маємо найважливіше – досвід.

  • Ми ростемо, розвиваємось, вчимось новому, щоб йти в ногу з трендами.

  • Ми в силі зробити для Вас весілля мрії, враховуємо всі побажання і втілюємо їх в життя.

  • Ми самостійні, тому тобі не потрібно хвилюватись ні про що. В наші обов’язки входить спілкування з адміністрацією ресторану, замовлення всіх необхідних матеріалів, втілення в життя всіх ідей, транспорт, монтаж та демонтаж. Все що потрібно від Вас – це вибір декору мрії, далі робота за нами.

  • Про нашу роботу говорять багато хорошого, основна наша мета це задоволений клієнт, без жодних непорозумінь.

  • В нас немає мінімального бюджету, ми готові працювати з будь яким і довести що навіть не дорогий декор може вразити всіх.

  • Ми на одній хвилі з нашими нареченими, ми відчуваємо Вас і розуміємо з пів слова.


Ви знаходитесь в пошуках декораторів на своє весілля? Шукаєте людей які Вас зрозуміють і зроблять все так як Ви уявляєте. Або шукаєте декораторів які допоможуть підібрати декор який буде в тренді, стильний і сучасний. Тоді Ви на правильному напрямку! Телефонуйте нам і записуйтесь на безкоштовну консультацію.

Всі права захищено ©2019 —